Sposoby płatności

Należności za zakupiony towar oraz za koszty dostawy regulowane są za pośrednictwem zewnętrznego systemu płatności internetowych PayU.pl.

PayU to szybkie i wygodne płatności internetowe bezpieczne dla kupujących i sprzedających. Za pomocą systemu PayU można dokonywać płatności na następujące sposoby:

  • przelewem internetowym
  • kartą płatniczą

Więcej informacji: www.payu.pl

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo Twoich zakupów jest dla nas kluczowe.

Wszystkie transakcje elektroniczne dokonywane w naszym sklepie realizowane są za pośrednictwem zewnętrznego systemu płatności PayU.pl. Jest to system umożliwiający szybkie i bezpieczne transakcje za pomocą karty płatniczej oraz przelewów internetowych.

PayU S.A. jako agent Rozliczeniowy  gwarantuje jakość i bezpieczeństwo obsługiwanych transakcji. Operator finansowy PayU S.A. nie przechowuje ani nie przekazuje kontrahentom danych dotyczących kart płatniczych i kont bankowych. 

Ponadto PayU korzysta z bezpiecznego połączenia SSL - dzięki temu wszystkie informacje, które podajesz na stronach serwisu, są szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.

PayU.pl spełnia międzynarodowe standardy i wymogi bezpieczeństwa i posiada certyfikat PCI DSS - Payment Card Industry Data Security Standard. Jest to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze Visa i MasterCard w celu ochrony informacji związanych z transakcjami internetowymi.

Transakcje online są więc nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Więcej informacji o bezpieczeństwie można znaleźć na www.payu.pl/dla-kupujacych/bezpieczenstwo.